Galeria

W dniu 29 grudnia 2010r w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się po raz kolejny przekazanie zestawów ratunkowych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.
W dniu 1 grudnia 2010 Stowarzyszenie Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych „Bezpieczne Życie” w Jarosławiu wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Jarosławia uczestniczyło w spotkaniu w Szkole Podstawowej w Świebodnej dotyczącym bezpiecznego poruszania się po drodze pieszo i rowerem oraz bezpiecznym korzystaniu z uroków zimy przy zjeżdżaniu z górki na sankach. Strażnicy przedstawili pracę strażników, zadania i obowiązki Straży Miejskiej.
W dniu 18 listopada 2010 w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu nastąpiło przekazanie sprzętu ratunkowego przez nasze Stowarzyszenie. Zestawy ratownicze trafią do Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Przemyślu, a także do komisariatów w Dubiecka i Birczy.
W dniu 12 listopada 2010 członkowie naszego Stowarzyszenia spotkali się na uroczystym zebraniu oceniającym pięcioletnią działalność.
«  «  2  3  4  5  6  7  8  »  »
1% podatku
Galeria
Jarosławska Koalicja Antytytoniowa