Aktualności

27.02.2012
14 lutego 2012 roku członkowie naszego Stowarzyszenia Pani Beata Mędrala oraz panowie Zbigniew Ziarnik, Wacław Ochota w Gimnazjum w Boratynie rozdali uczniom odblaski w ramach prowadzonej przez nasze Stowarzyszenie "Akcji Odblaskowej".

W czasie spotkania przybliżyli zasady prawidłowego poruszania się po drodze oraz korzyściach jakie niesie korzystanie z odblasków.  Bardzo serdecznie dziękuję Zarządowi Stowarzyszenia za przeprowadzenie akcji odblaskowej w Publicznym Gimnazjum w Boratynie powiedziała Pani Anna Wota - Szkolny koordynator promocji zdrowia.

Była to ostatnia wizyta z odblaskami w szkołach w tym roku, a zarazem zamknięcie " Akcji odblaskowej" w 2012r

(Aktualizacja: 27.02.2012 12:53)
1% podatku
 Przekaż Twój 1% dla naszego OPP - Program e-pity online do rozliczania PIT 2011 Galeria
Jarosławska Koalicja Antytytoniowa